Příbehy našich provozů

Orlando
Restaurant & Café BLOX

Další z našich kantýn, která potěší nejen vaše chuťové buňky, ale také oko. Celý designový interiér, kterému dominuje nádherné akvárium, působí moderně a čistě díky spolupráci s renomovaným ateliérem DaM architekti. Podáváme zde chutné snídaně a obědy, u kterých vás jistě potěší pestrost výběru. Denně pro vás máme v nabídce sedm hlavních jídel a polévky. Pokud hledáte něco lehčího, můžete si vybrat z nabídky salátového a ovocného baru. Naše jídla připravujeme vždy z čerstvých surovin a bez chemických přísad. Tato kantýna připravuje také vynikající dorty a zajišťuje cattering. Najdete ji vedle ČVUT.

Orlando
Moje Nova Canteen

Tato kantýna je vyhrazena pro zaměstnance TV Nova. I zde denně podáváme skvělé a velmi chutné snídaně a obědy s výběrem ze sedmi hlavních jídel. Nechybí zde ani polévky nebo zdravé saláty. Specialitou této provozovny jsou pravé hamburgery a pizzy. I když tato kantýna není pro veřejnost přístupná, pokud budete mít chuť na něco z její nabídky, rádi vám jídlo přivezeme až k vám domů. Vždy ručíme za fresh kvalitu.

Orlando
Jídelna Na Krejcárku

Tato jídelna vznikla jako první z řady kantýn známého kuchaře Radka Šubrta. I zde podáváme výborné snídaně, obědy a polévky, které vždy připravujeme pouze z čerstvých surovin a bez použití chemických přísad. Specialitou této pobočky Na Krejcárku jsou šokově chlazená a balená jídla, která vyrábíme podle osvědčených receptů Radka Šubrta. Výhodou těchto jídel je jejich dlouhá trvanlivost při zachování kvality a čerstvosti. Můžete je tak mít v lednici až 14 dní. Během chvíle tak můžete mít na stole plnohodnotné jídlo se skvělou chutí. Stačí jen ohřát.

Orlando
Polygon Canteen

Tato jídelna je jednou z našich nejmenších provozoven. Zajímavostí je, že sídlí v budově, která uprostřed města připomíná loď. Snadno ji tak najdete, až dostanete chuť na skvělou snídani, oběd (výběr z pěti hlavních jídel) nebo polévku. Každý den máme v nabídce také čerstvé saláty. A nechybí ani lákavé dezerty, které vyrábíme denně na další z našich poboček AFI Vokovice. Každý den čerstvé! I v této kantýně jsou naprostou samozřejmostí čerstvé suroviny a důraz na jejich šetrné zpracování.

Top